245/45R18 100V SNOW XL

RIKEN
-10%

245/45R18 100V SNOW XL

245/45R18 100V SNOW XL

5,607.00 ден

На лагер

5,607.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015520 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: