245/45R18 100V WR Snowproof P XL

NOKIAN
-10%

245/45R18 100V WR Snowproof P XL

245/45R18 100V WR Snowproof P XL

10,611.00 ден

На лагер

10,611.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020955 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: