245/45R18 100W DX640 XL

OUTLET 2020
DAVANTI

245/45R18 100W DX640 XL

245/45R18 100W DX640 XL

6,070.00 ден

Out of stock

6,070.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA015175-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

100

Брзински индекс

W

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: