245/45R18 100W DX640 XL

DAVANTI
-20%

245/45R18 100W DX640 XL

245/45R18 100W DX640 XL

4,856.00 ден

На лагер

4,856.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015175 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

100

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: