MILEVER

245/45R18 100W XL

245/45R18 100W XL

4,400.00 ден

На лагер

4,400.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503816 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MA349

Тежински индекс

100

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: