245/45R18 100Y PERFORMANCE XL

SPORTIVA
-10%

245/45R18 100Y PERFORMANCE XL

245/45R18 100Y PERFORMANCE XL

3,330.00 ден

На лагер

3,330.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010896 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

SPORTIVA

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: