245/45R18 100Y PremiumContact 6 XL FR

CONTINENTAL
-10%

245/45R18 100Y PremiumContact 6 XL FR

245/45R18 100Y PremiumContact 6 XL FR

10,017.00 ден

На лагер

10,017.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500285 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 6

Додадовте производ во Вашата кошничка: