245/45R18 100Y Protoura Sport XL

DAVANTI
-10%

245/45R18 100Y Protoura Sport XL

245/45R18 100Y Protoura Sport XL

5,688.00 ден

На лагер

5,688.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022136 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: