245/45R18 100Y PROXES SPORT XL

TOYO

245/45R18 100Y PROXES SPORT XL

245/45R18 100Y PROXES SPORT XL

9,720.00 ден

На лагер

9,720.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022688 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT XL

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: