245/45R18 100Y PWRGY XL

PIRELLI
-10%

245/45R18 100Y PWRGY XL

245/45R18 100Y PWRGY XL

8,946.00 ден

На лагер

8,946.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500900 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

POWERGY

Додадовте производ во Вашата кошничка: