245/45R18 100Y zLINE XL

NOKIAN
-10%

245/45R18 100Y zLINE XL

245/45R18 100Y zLINE XL

5,112.00 ден

На лагер

5,112.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006225 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Z Line

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: