245/45R19 102V ALT WIN 3 XL

OUTLET 2021
GENERAL TIRE
-50%

245/45R19 102V ALT WIN 3 XL

245/45R19 102V ALT WIN 3 XL

5,105.00 ден

На лагер

5,105.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020767-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: