245/45R19 102V ALT WIN 3 XL

GENERAL TIRE
-10%

245/45R19 102V ALT WIN 3 XL

245/45R19 102V ALT WIN 3 XL

9,189.00 ден

На лагер

9,189.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020767 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: