245/45R19 102V GREEN-Max Winter UHP

LING LONG

245/45R19 102V GREEN-Max Winter UHP

245/45R19 102V GREEN-Max Winter UHP

5,000.00 ден

На лагер

5,000.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501887 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: