245/45R19 102V TS860 S SSR XL FR

CONTINENTAL

245/45R19 102V TS860 S SSR XL FR

245/45R19 102V TS860 S SSR XL FR

20,150.00 ден

На лагер

20,150.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501986 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

RR

D

Профил

45

WR

C

Дијаметар

R19

Noise

72B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

TS860 S SSR

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: