245/45R19 102V Wintoura+ XL

OUTLET 2021
DAVANTI
-50%

245/45R19 102V Wintoura+ XL

245/45R19 102V Wintoura+ XL

3,635.00 ден

Out of stock

3,635.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA015909-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: