245/45R19 102Y DX640 XL

DAVANTI
-20%

245/45R19 102Y DX640 XL

245/45R19 102Y DX640 XL

6,624.00 ден

На лагер

6,624.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015176 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

102

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: