245/45R19 102Y MP47 Hectorra 3 XL FR

MATADOR

245/45R19 102Y MP47 Hectorra 3 XL FR

245/45R19 102Y MP47 Hectorra 3 XL FR

9,800.00 ден

На лагер

9,800.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500467 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: