245/45R19 98W CSC3 SSR

CONTINENTAL
-10%

245/45R19 98W CSC3 SSR

245/45R19 98W CSC3 SSR

15,939.00 ден

На лагер

15,939.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA004476 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 3

Тежински индекс

98

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: