245/45R19 98Y PRIMACY 3 ZP *

MICHELIN
-10%

245/45R19 98Y PRIMACY 3 ZP *

245/45R19 98Y PRIMACY 3 ZP *

19,206.00 ден

На лагер

19,206.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006920 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: