245/45R20 103H GREEN-Max Winter UHP

LING LONG
-10%

245/45R20 103H GREEN-Max Winter UHP

245/45R20 103H GREEN-Max Winter UHP

6,129.00 ден

На лагер

6,129.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502456 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max Winter UHP

Тежински индекс

103

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: