245/45R20 103V LATITUDE ALPIN LA2 XL

OUTLET 2019
MICHELIN
-20%

245/45R20 103V LATITUDE ALPIN LA2 XL

245/45R20 103V LATITUDE ALPIN LA2 XL

13,776.00 ден

На лагер

13,776.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010322-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Alpin LA2

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: