245/45R20 103V WR SUV 4 XL

OUTLET 2019
NOKIAN
-20%

245/45R20 103V WR SUV 4 XL

245/45R20 103V WR SUV 4 XL

13,528.00 ден

На лагер

13,528.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017704-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Outlet

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: