245/45R20 103W RXQUEST H/T02 XL

OUTLET 2019
ROADX
-20%

245/45R20 103W RXQUEST H/T02 XL

245/45R20 103W RXQUEST H/T02 XL

5,528.00 ден

На лагер

5,528.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019153-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Quest H/T02

Тежински индекс

103

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: