245/45R20 103Y ALTIMAX SPORT FR XL

OUTLET 2019
GENERAL TIRE

245/45R20 103Y ALTIMAX SPORT FR XL

245/45R20 103Y ALTIMAX SPORT FR XL

8,040.00 ден

На лагер

8,040.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009553-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Outlet

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Sport

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: