245/45R20 103Y ALTIMAX SPORT FR XL

GENERAL TIRE
-10%

245/45R20 103Y ALTIMAX SPORT FR XL

245/45R20 103Y ALTIMAX SPORT FR XL

7,236.00 ден

На лагер

7,236.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009553 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Sport

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: