245/45R20 103Y MP47 Hectorra 3 SUV XL

MATADOR

245/45R20 103Y MP47 Hectorra 3 SUV XL

245/45R20 103Y MP47 Hectorra 3 SUV XL

10,670.00 ден

На лагер

10,670.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500468 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: