245/45R20 103Y N’Fera Sport XL

NEXEN

245/45R20 103Y N’Fera Sport XL

245/45R20 103Y N’Fera Sport XL

13,150.00 ден

На лагер

13,150.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500647 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport XL

Додадовте производ во Вашата кошничка: