245/45ZR17 99W MAYSTORM 2 B2 XL

RIKEN
-10%

245/45ZR17 99W MAYSTORM 2 B2 XL

245/45ZR17 99W MAYSTORM 2 B2 XL

2,493.00 ден

На лагер

2,493.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010825 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

MayStorm B2

Тежински индекс

99

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: