245/45ZR19 102Y Proxes Sport A XL

TOYO
-10%

245/45ZR19 102Y Proxes Sport A XL

245/45ZR19 102Y Proxes Sport A XL

11,169.00 ден

На лагер

11,169.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500779 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT A

Додадовте производ во Вашата кошничка: