245/45ZR19 102Y RXMOTION U11 XL

ROADX
-20%

245/45ZR19 102Y RXMOTION U11 XL

245/45ZR19 102Y RXMOTION U11 XL

4,472.00 ден

На лагер

4,472.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019207-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

102

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: