245/45ZR19 98Y ST-1

FEDERAL

245/45ZR19 98Y ST-1

245/45ZR19 98Y ST-1

9,860.00 ден

Out of stock

9,860.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA014850 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

FEDERAL

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: