245/50R18 104V TS 830 P MO

NOKIAN

245/50R18 104V TS 830 P MO

245/50R18 104V TS 830 P MO

13,610.00 ден

На лагер

13,610.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA005937 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: