245/50 R19 105V PILOT ALPIN5 SUV XL

MICHELIN
-10%

245/50 R19 105V PILOT ALPIN5 SUV XL

245/50 R19 105V PILOT ALPIN5 SUV XL

13,599.00 ден

На лагер

13,599.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502084 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 5

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: