245/50R18 100T G-M W

245/50R18 100T G-M W

245/50R18 100T G-M W

6,930.00 ден

На лагер

6,930.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501894 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Шара

GREEN MAX ICE

Тежински индекс

100

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: