245/50R18 100W PILOT PRIMACY

MICHELIN
-10%

245/50R18 100W PILOT PRIMACY

245/50R18 100W PILOT PRIMACY

13,311.00 ден

На лагер

13,311.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA002671 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Primacy

Тежински индекс

100

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: