245/50R18 100Y PremiumContact 6 FR

CONTINENTAL
-10%

245/50R18 100Y PremiumContact 6 FR

245/50R18 100Y PremiumContact 6 FR

13,167.00 ден

На лагер

13,167.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500289 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 6

Додадовте производ во Вашата кошничка: