245/50R19 105H WPZERO(*) XL

PIRELLI
-10%

245/50R19 105H WPZERO(*) XL

245/50R19 105H WPZERO(*) XL

13,131.00 ден

На лагер

13,131.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505183 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WINTER PZERO *

Тежински индекс

105

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: