265/50R20 111V PremiumContact 6 XL

NOKIAN
-10%

265/50R20 111V PremiumContact 6 XL

265/50R20 111V PremiumContact 6 XL

20,647.00 ден

На лагер

20,647.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016956 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: