245/65R17 107H SNOW GRABBER

OUTLET 2021
GENERAL TIRE
-50%

245/65R17 107H SNOW GRABBER

245/65R17 107H SNOW GRABBER

4,720.00 ден

Out of stock

4,720.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA006692-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber

Тежински индекс

107

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: