245/65R17 107H SNOW GRABBER

GENERAL TIRE
-10%

245/65R17 107H SNOW GRABBER

245/65R17 107H SNOW GRABBER

8,496.00 ден

На лагер

8,496.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006692 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber

Тежински индекс

107

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: