245/65R17 107T Outpost AT

NOKIAN
-10%

245/65R17 107T Outpost AT

245/65R17 107T Outpost AT

10,413.00 ден

На лагер

10,413.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500847 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

Outpost AT

Додадовте производ во Вашата кошничка: