245/65R17 107T RXFROST WH12

ROADX

245/65R17 107T RXFROST WH12

245/65R17 107T RXFROST WH12

4,740.00 ден

На лагер

4,740.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020277 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Сезона

Зимска

Бренд

ROADX

Шара

RXFROST WH12

Додадовте производ во Вашата кошничка: