245/65R17 111H WR SUV 3 XL

NOKIAN

245/65R17 111H WR SUV 3 XL

245/65R17 111H WR SUV 3 XL

12,180.00 ден

На лагер

12,180.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007666 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 3

Тежински индекс

111

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: