245/70R16 111H XL FR GRABBER GT PLUS

GENERAL TIRE

245/70R16 111H XL FR GRABBER GT PLUS

245/70R16 111H XL FR GRABBER GT PLUS

9,460.00 ден

На лагер

9,460.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501657 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

GRABBER GT PLUS

Тежински индекс

111

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: