245/70R16 111T ROAD-TERRAIN XL TA

TAURUS

245/70R16 111T ROAD-TERRAIN XL TA

245/70R16 111T ROAD-TERRAIN XL TA

6,870.00 ден

На лагер

6,870.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017963 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TAURUS

Шара

Road Terrain

Тежински индекс

111

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: