245/70R16 113/110S GRAB AT3

GENERAL TIRE

245/70R16 113/110S GRAB AT3

245/70R16 113/110S GRAB AT3

15,050.00 ден

На лагер

15,050.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017638 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber AT

Тежински индекс

113/110

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: