245/70R17.5 136/134M 16PR RT785

ROADX

245/70R17.5 136/134M 16PR RT785

245/70R17.5 136/134M 16PR RT785

9,240.00 ден

На лагер

9,240.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502733 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

70

Дијаметар

R17.5

Сезона

Погонска

Бренд

ROADX

Шара

RT785

Брзински индекс

M

Додадовте производ во Вашата кошничка: