245/75R16 115S ROAD-TERRAIN XL RI

RIKEN

245/75R16 115S ROAD-TERRAIN XL RI

245/75R16 115S ROAD-TERRAIN XL RI

6,900.00 ден

На лагер

6,900.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021741 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

RIKEN

Шара

Road Terrain

Тежински индекс

115

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: