245/75R16 120/116S Outpost AT

NOKIAN
-10%

245/75R16 120/116S Outpost AT

245/75R16 120/116S Outpost AT

9,855.00 ден

На лагер

9,855.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500839 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

Outpost AT

Додадовте производ во Вашата кошничка: